Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.8%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 12
Вчора: 97
Цього тижня: 386
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5654
Минулого місяця: 6050
Всього: 128746
Real time web analytics, Heat map tracking

Plakat III Polonijny Festiwal Sztuki page 001

Дрогобич представлений трьома колективами. Два танцювальних колективи з другої школи : "Калиновий цвіт" кер. Леся Колотило та ансамбль сучасного естрадного танцю Free dance кер. Йосиф Карпін. Спеціальні гості фестивалю капела ім. Альфреда Шраєра кер. Тадеуш Серватко

23.08Всеукраїнська акція – провокація: 

«Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність»

IOM 520x245За підримки Міжнародної організації з міграції  22 червня 2017 року  о 12-00 на подвір'ї СШ№17, що в місті Дрогобич, стартує новий проект "Дрогобич - добрий дім", а саме інтеграційний захід "День здорової дитини".

 Програма заходу:

12.00-13.00 - Знайомство. Поділ на групи. Ігри та завдання на інтеграцію.

13.00-14.00 - Психологічні ігри на командну роботу.

14.00-15.00 - Спортивні змагання. Естафети.

15.00-16.00 - Конкурс малюнку “Дрогобич очима дитини”.

Організатори запрошують  усіх внутрішньо-переміщених осіб, сімей воїнів АТО, волонтерів, аніматорів та громаду міста Дрогобича до активної участі!

Керівник проекту Наталя Копичин.

Rostyk2 1080x675У червні Трускавецький Форум місцевого розвитку вдруге збере прогресивних та ініціативних людей.

23-25 червня у Трускавці вдруге відбуватиметься Форум місцевого розвитку. На захід очікують більше 350 учасників з України та з-за кордону.

Форум покликаний стати унікальною міжнародною платформою обміну досвідом з питань інтенсифікації співпраці між корпусом народних депутатів, представниками місцевого самоврядування, неурядових організацій та закордонних партнерів.

«На форум запрошені голова Верховної Ради України Андрій Парубій, Віце-прем’єр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, Маршалек Сейму Республіки Польща Марек Кухцінські, міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, представники профільних комітетів ВРУ, – повідомив виконавчий директор обласної Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» Василь Лозинський. – Серед учасників також – парламентарі, представники дипломатичного корпусу, органів місцевого самоврядування, неурядових організацій з, Республіки Польщі, Сполучених Штатів Америки та Канади, а також міжнародних фондів і програм».

На  23 червня заплановано урочисте відкриття Другого  Форуму місцевого розвитку. А впродовж 24-25 червня буде висвітлено низку тематичних дискусій: Децентралізація: вектори руху для посилення спроможностей місцевих громад; Кращі практики і досягнення об’єднаних громад; Створення передумов для покращення доступності реґіону Карпат; Інструменти фінансування місцевого та реґіонального  розвитку; Міжреґіональна та транскордонна  співпраця для розвитку Карпат; Карпатська макрореґіональна стратегія: чи можемо творити нову якість співпраці в центрі Європи; Альтернативна енергетика: можливості для місцевих громад; Оцінка бізнес-клімату карпатських областей: бачення малого та середнього бізнесу; Нові можливості місцевого самоврядування для підтримки малого та середнього бізнесу; Безпека у Карпатах; Кращі практики енергоефективності у містах; Природна та історико-культурна спадщина Карпат: співпраця задля розвитку туризму.

Окрім того, в межах Форуму відбудеться робоча зустріч голів комітетів транспорту парламентів карпатських держав, обговорення реформи децентралізації з представниками об’єднаних територіальних громад. Окрім того, працюватиме постійний Ярмарок донорів.

Із більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті Форуму місцевого розвитку: http://ld-forum.com.ua/

Прес-служба Львівської обласної ради.

IMG 1984У  неділю, 4 червня, о 15:00 у Дрогобичі на вулиці П. Орлика відбудеться відкриття пам’ятного знаку та скверу Героїв Небесної Сотні. 

18558666 1915153062062712 6774301932054544251 o25 червня об 11-00 на площі Шевченка (біля фонтану) ви зможете спостерігати за цікавим дійством, в рамах якого відбудеться заміри звукового тиску в автомобілях та виставка тюнігованих авто.

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: