Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.8%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 12
Вчора: 97
Цього тижня: 386
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5654
Минулого місяця: 6050
Всього: 128746
Real time web analytics, Heat map tracking

Шановний Захиснику Вітчизни!

Газета «Сила і честь» («СіЧ») не є чиїмось політичним, комерційним, урядовим  чи іншим проектом. Ця газета виходить у світ з ініціативи двох некомерційних благодійних організацій, одна з яких заснована в Україні, інша – діаспорою України в США.

Наша мета – об’єктивною і правдивою інформацією заповнити нішу морального, духовного та інформаційного забезпечення українських військовослужбовців. Наші журналісти та дописувачі роблять свою роботу на добровільних засадах, публікації готуються на основі пропозицій і запитів, зроблених солдатами і ветеранами - такими, як Ви. Це видання розроблене для Вас.

 

Як ми вибрали назву газети?

З того часу, як на екранах з’явився фільм  «Гладіатор», ми захопливо слухали привітання «Сила і честь», яке, найімовірніше, використовували під час підготовки до бою римські солдати. Нам видається, що «сила і честь» є отим незмінним імперативом, стандартом, який характеризує ВОЇНІВ УКРАЇНИ: "сила" – як  стійкість і хоробрість воїнів України,  і "честь" – як сила, яка  спрямована на викоання благородної цілі - захистити свою сім'ю, громаду, і народ від жорстокого агресора. Поєднання сили з честю надзвичайно важливе. Адже сила без честі – то "банда"; честь без сили – неміч, а військо немічним бути не може.

 

Наш погляд на світ

Коли чверть століття тому Україна здобула незалежність, вона отримала спроможність сама визначати свою власну долю, без втручання могутніх сусідів. Звичайно, ми розуміємо, що цей шлях не завжди простий, і потребує  певного часу та передбачає біль від перетворень. Багато народів століттями страждають від репресій та корупції, і щоб побороти це – потрібна сила, воля, честь і час. Так і в нас, в нашій дорогій серцю Україні. Більше того, правда така, що нашій країні ще слід добряче потрудитися, змінитися, перш ніж її громадяни зможуть реально відчувати свободу, справедливість і процвітання, яких так нам бракувало впродовж цілих століть.  Станом на зараз багато чого вже змінилося, і ці зміни, в своїй більшості, є змінами на краще. Чого вартий бодай той факт, що за останнє десятиліття Україна пережила два величезних потрясіння – два Майдани, які піднялись  на захист людської гідності і проти корупції. Це є беззаперечним свідченням фундаментальних змін в менталітеті і очікуваннях українця. В минулому такий фантастичний поштовх об’єднавчого українства був немислимий. А оскільки воно сталося, нарешті сталося! – це яскраве свідчення і гарант незворотності процесів, обов’язково кращого майбутнього.

З точки зору середньостатистичного мешканця України може здаватися, що нічого не змінилося. Посеред нас починає поселятися цинізм, мовляв усюди зрада, все надарма і нічого не зміниться. По великому рахунку, кожен бачить те, що хоче, і те, у що вірить. Тож при великому бажанні й цим припущенням можна знайти підтвердження. Зрештою,  негативні аспекти життя нашої країни можуть жити всередині нашого суспільства ще тривалий час-адже такі великі, складні, диверсифіковані нації, як Україна, потребують не «галопових»,а якраз поміркованих, але впевнених, систематичних та безупинних кроків вперед. Що, до речі, більш цікаво спостерігати, бо видно навіть не так зміни, як щось стратегічно важливіше – сили та імпульси для досягнення змін. Якраз оці сили, на чолі з новим поколінням українців - молодим поколінням, яке не пам'ятає радянських часів, і має натомість можливість спостерігати світ, прихований від своїх батьків, - оці сили зрушать Україну вперед. І саме Ви, дорогі наші Воїни, є заразом беззаперечною часткою тих сил, їх захистом, їх скелею, на якій постане нова Україна.

Варто також наголосити, що цю силу вже неможливо зупинити, неможливо приспати, приборкати. Саме цій силі і результатам її діяльності ми приділятимемо щораз більше уваги, бо за нею – майбутнє.

 

Чому робимо цю газету?

Ми переконані, що військо - не місце для політики.  Існує тільки одна загальна "ідеологія", яка повинна об'єднати всіх військових: безпека і оборона нашої нації.

У нас є лише одна, але дуже важлива причина - Ви! Ви – найкращі сини України! Своїм життям Ви ризикуєте на лінії вогню – щоб дати шанс на мирне життя іншим. Ісус Христос одного разу сказав: "Немає більшої любові, ніж та, коли хто душу свою покладе за друзів своїх". Ви – ті люди, які готові віддати своє життя за інших,  за кожного із нас, за Україну.

Тому стараємося для Вас – щоб зробити Ваші будні на передовій більш !!!! цікавими, більш сповненими віри і надії. Будемо старатися подавати Вам найцікавішу та найкориснішу інформацію щодо Ваших запитів і потреб, потреб Ваших побратимів. Якщо завдяки нашій роботі з’явиться бодай одна посмішка, якщо хтось довідається базову інформацію, яка допоможе в бою – захистити і вберегти своє життя чи життя свого побратима, якщо зуміємо комусь подарувати спокій, тепло, утвердити любов до Бога, країни і родини – значить свою задачу ми виконаємо.

Хай благословить Вас і Ваших рідних Господь Бог!

Слава Україні!

З повагою, редакція газети "Сила і Честь"

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: