Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.8%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%Netherlands Netherlands

Сьогодні: 12
Вчора: 97
Цього тижня: 386
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5654
Минулого місяця: 6050
Всього: 128746
Real time web analytics, Heat map tracking

skop1Митець-волонтер Лев Скоп продовжує дивувати. Пам’ятаєте, в минулому році на стіні Народного дому у Станиці Луганській, що на Луганщині, фактично під прицілами снайперів він намалював Покрову Пресвятої Богородиці?

Ця робота мала неабиякий успіх – нею тішились у Станиці Луганській, її просили перекопіювати на листівки, афіші, образи, нею прикрашали титулки книжечок. Богородиця отримала свою назву – Станично-Луганська.

Тепер же Левко Скоп малюватиме Богородицю Дебальцівську. «Подзвонив Костик Магльона, і каже: "А в Дебальцеве ікону мож?». Звісно можу! Одразу її «побачив»: все навкруги чорне, розбите, знищене – бо війна… А посеред того Вона стоїть – трохи сумна, але добра, усміхнена. Знає, що та земля повернеться додому, відродиться!», - розповідає митець.

Дебальцівська Богородиця матиме протилежну історію, аніж Станично-Луганська: спочатку її створять на полотні, видадуть листівки. А вже потім, коли Дебальцеве повернеться (а воно повернеться!) до територій,підконтрольних Україні, і на стіні будинку її буде намальовано.

Наступного тижня Лев Скоп знову збирається на передову, тож робота над іконою Богородиці Дебальцівської вже кипить: підготовлене полотно у рамі, митець підбирає кольори. Очевидно, образ на фронт поїде уже найближчим часом.

Марія Кульчицька

 

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: