Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Нас відвідали

80.8%Ukraine Ukraine
7%United States United States
2.5%Russian Federation Russian Federation
2.2%Italy Italy
2.1%Poland Poland
0.7%Czech Republic Czech Republic
0.5%European Union European Union
0.4%Spain Spain
0.4%Germany Germany
0.3%United Kingdom United Kingdom

Сьогодні: 12
Вчора: 97
Цього тижня: 386
Минулого тижня: 3685
Цього місяця: 5654
Минулого місяця: 6050
Всього: 128746
Real time web analytics, Heat map tracking

За останнє десятиліття Інтернет невпинно наступає на наш з Вами звиклий інформаційний простір. Ще мить - і у найвіддаленіших закутках з'явиться можливість стати такими "як усі". Відповідно, щоб не відставати від сучасників, було вирішено створити цей портал, на якому жителі Дрогобиччини зможуть дізнаватися про себе, своїх сусідів, про діяльність керманичів тощо. Найоперативніші та найоб'єктивніші новини, аналітика, матеріали суспілно-політичної та соціально-економічної площини - усе для того, щоб забезпечити Вам доступ до якісної і актуальної інформації про те, що насправді відбувається на теренах Дрогобиччини - у Дрогобичі, Трускавці, Бориславі, Стебнику, Східниці, Дрогобицькому районі.

Метою створення цього сайту є ліквідація інформаційних кордонів на наших теренах. Сподіваємось виправдати довіру і очікування, які на нас покладають наші майбутні читачі.

З повагою,  "Медіа_Дрогобиччина"

 

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: