Відправити в FacebookВідправити в Google BookmarksВідправити в TwitterВідправити в LinkedInВідправити в LivejournalВідправити в MoymirВідправити в OdnoklassnikiВідправити в Vkcom

Новини

Real time web analytics, Heat map tracking

19893623 1947659375453242 906861464 o

З 29 червня по 2 липня 2017 р. у смт. Брюховичі поблизу м. Львів відбулася літня школа "Взаєморозуміння та молодіжного лідерства", яку організували ГО «Молодий Рух» та «Українська Студентська Спілка», за підтримки Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні, в рамках проекту "Молодь Об'єднує Україну". Основною метою якого є привернення уваги молоді до складних питань української історії та консолідація молодого покоління за допомогою спільного розгляду контроверсійних питань минулого та пошуків шляхів примирення.

На семінарі була піднята історична тематика, з акцентом на проблемні питання ХХ ст., а також учасники мали змогу підкріпити свої знання з проектного менеджменту. Зокрема, обговорювалися такі теми, як «Значення історичної пам’яті»,  «Соціологія і майбутнє», «Довіра українців», «Різне сприйняття Голодомору 1932-1933 років в Україні», «Гібридна війна», «Міфи минулого», «Історична пам’ять і церква». Окрім цього, учасники мали змогу переглянути кінофільм про життя митців та переслідувачів в НДР «Життя інших», основним меседжем якого є примирення і прощення, та висловити свої міркування  про кінострічку в дискусії.

Лекторами школи були провідні українські експерти: Вахтанг Кіпіані (головний редактор «Історичної Правди»), Олександр Зінченко (історик, ведучий телепрограми на UA-1 «Розсекречена історія»), Світозар Ніцполь (соціолог, аналітик проекту U-ReportUkraine), Володимир Сергійчук (професор КНУ ім. Т. Шевченка), Вадим Трюхан (дипломат), Тарас Антошевський (директор Релігійно-інформаційної служби України) та Олена Регеша (координатор проектів ГО Центр громадянської активності «Результат»).

Найбільше увагу молоді завоювали лекції-дискусії Олександра Зінченка на теми: «Конструктор «Пам’ять»: як не загратись?» та «Чому в українців високі паркани? Довіра і страх у фундаменті соціального капіталу». Спікер спонукав учасників осмислювати історію та її прямий вплив на сьогодення, розповідав про тяжіння минулого, та як його подолати і, що найважливіше, наголошував на важливості визначення точного діагнозу «історичних захворювань», як першого кроку до «одужання».

Загалом, літня школа була проведена на високому рівні із застосуванням методів неформальної освіти та інтеграції молоді, про що поквапились організатори Любомира Грицак та Олена Регеша.

Підсумовуючи, наведу цитата М. Ганді: "Якщо ти хочеш зміну в майбутньому - стань цією зміною в сьогоденні", яка ще раз підкреслює важливість популяризації неформального навчання, яке здатне виховати суспільно-відповідальну та здатну до критичного аналізу молодь, яка і є агентами змін в країні.

Катерина Лопушанська

Курси валют 

 

 

Телепрограма

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: